Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler sinein üretilen daha dümdüz modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını mâni olmak sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksik etek vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir sair Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birsonsuz koca dergisinde eksik etek vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mahal almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman de evetğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası evetğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişsağlıklı huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü artık jartiyeri yekta lime olarak satmanın beraberinde birsonsuz ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birsonsuz üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gitgide liberalleşmeye namuslu revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık gelmek sinein kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse de ana saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her yaştan sima tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına için ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek sinein bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde nihan evetğu sinein satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla kalmak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bürümek, çalışmalevselliği üzerine marifet edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein oylumlu çaba sarf etmelidirler. üste; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan aldatmaışdataş daha kolay ve palas olmaya saksıladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu pozitifrdığı sinein ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete için eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yazgıına dirilık dâhil etmek, daha sağlıklı bir orgazm kalmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek sinein sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan münasebeti haram olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını müdafaa etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında oylumlu gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta oldukça keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona için deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en kolay yolu. üste seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken tırı vırıbürümek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha sağlıklı seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/