Heets Sigara Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün dünya almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas derunin bir seçenek olarak maruz Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek derunin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en cesim tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kızılışhunrizklarını tağyir etmek ve insanların elan azca zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets arz etmek derunin anadan görme sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine elverişli olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da tefavüt gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı derunin tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamelat, tütünün yanması yerine, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek derunin belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da yerel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan azca zararlı olduğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden başka tütün ürünleri kabilinden tabilık dokumacı olabileceği konusunda ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sadır emrazı ve başka esenlik sorunlarına münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre elan azca zararlı olduğunu ve sigara terk yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini anadan görme sigaralara seçenek olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkızılışan eşhas derunin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre elan azca zararlı olduğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına elverişli şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine elverişli şekilde kullanmalıdırlar.