Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir kuruluştur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında işbirliği yapmasını yalnızçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının gelişmesine ve çocukların esenlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak dâhilin çhileışır. Organizasyon, çocuk esenlığı mevzularında eksperlik, bilimsel araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve esenlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında çhileışmalar yapmaktadır. Kocaman sükseya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu fasıl çıbankanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında global işbirliği süresince olmasını yalnızçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir yaşam sürdüklerini teşvik buyurmak ve çocuk esenlığının gelişmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının eksperlik, bilimsel araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına teşvik buyurmak dâhilin çhileışır. Organizasyon, çocuk esenlığı konularındaki bilimsel gelişimleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi konularını takip paha. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamların yaratılması mevzularında da çhileışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından sığınmacı çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada büyük alkış toplamıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların esenlıklı ve adil bir yaşam dâhilin lazım olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri takip etmelerini teşvik paha. Dünya çapında çocukların esenlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini teşvik etmeyi yalnızçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri kayranındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve hastalıkları mevzularında bilim paylaşmasını teşvik paha. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri takip etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında global bir düşün birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en iyi icraatı belirler. Organizasyon, çocuk esenlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri dâhilin çhileışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde ufukmeler yaparak çocukların henüz iyi bir ileri süresince evetşamaları dâhilin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamlar mevzularında çhileışır. Organizasyon, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son bilimsel gelişimleri takip etmelerine imkân teşhisyan bir kuruluştur.