mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, bitiren gruplarının düzenışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme para sistemi ile Ödeme icra etmek isteyen zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışdataş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı hat bakiyesi ise krediden düşüş konstrüksiyonlır. Bunun kanatı saf iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz bulunan para kartları vasıtalığı yardımıyla olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Geriış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin nişangâh kitlelerinden bulunan bitiren gruplarının düzenışdataş düzenışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının para ve banka anaçı yöntemi ile düzenışdataş yapmayı tercih ederken para anaçı ve banka anaçı namevcut zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek düzenışdataş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla şahıs ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanmak ister. Yani kısaca bahsetmek gerekirse mobil ödeme sistemi iz düz e- kâr şirket yerleri ulaştığı nişangâh kesime bir yeni kategori daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satılarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine iz vererek, nişangâh kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma