Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza sürekli giriş yaratıcı ve izlem eden biriyseniz, örneğin 2 güneş önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çaldatmaındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem eden yakınlarımızdan yoklama esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğu kez kullanıcı adınızı değustalıktirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun esaslıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde iz saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Izlemeçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğu kez Instagram angajmansı istediği derunin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir kişi şifrenizi çdercetmek derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun derunin de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişhayır farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Kesinlikle Aptal Alınır?
Instagram hesabı çaldatmaınan evet da hacklenen zevat derunin ne efsus ki çok şu denli teknik bulunmuyor. Instagram tarafından bu konuda çok şu denli dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diyerek esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Prosedür: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çaldatmaışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi değustalıktirin ve çabucak arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Prosedür: Instagram hesabınız çaldatmaındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değustalıktiğinde yahut kullanıcı adınız değustalıktiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değustalıktirirler. Instagram tarafından geldiğine emin evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değustalıktirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değustalıktiren sen değilsen, hesabını güvene aldatma” evet da bazı “değustalıkikliği aptal aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız ama çoğu kez saldırganlar elektronik posta adresini değustalıktirdiği derunin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?