valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) entrika içre kızılışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışdataş muktedir olmak derunin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışdataş muktedir olmak o derece hafif değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda daha ziyade silah gücü üzere hilelere mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu daha çok oynamanızı esenlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak mevdutir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde bucak düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mirvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu derunin derunine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gören ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında entrika yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere öğretmek derunin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mirlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek derunin temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her hengâm bir sefer bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak düzlük duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda bucak düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot uslu lügat üzere görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak demeına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak yapılması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ahiz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al